|
|
Dorek z Liščích hřbetů
Sir -Kadet z Husínských mohyl X Dam -Aki z Liščích hřbetů |
|
FOX |
|
|
Heda z Lužan
Sir -Dorek z Liščích hřbetů X Dam -Borka z Lužan |
|
FOX |
|
|
Capka z Markvartic
Sir -Ringo z Plešného jezera X Dam -Heda z Lužan |
CZCH |
FOX FT-FOX FT-BL. TR. RBT |
|
|
Marco-Polo von der Kokelburg
Sir -Schufti vom Schneeweisshof X Dam -Irene von der Humboldtruh |
|
|
|
|
Sylmar's Stylin' N' Profilin' MLC (Flair)
Sir -Han-Jo's N' Sylmar Goldnugget ML X Dam -Sylmar's Li'l Rita MLC |
|
|
|
|
Han-Jo's N' Sylmar Goldnugget ML (Sonny)
Sir -Brandachs Natural Blond ML X Dam -Brandachs Blondes Hav Morfun ML |
AMCH |
|
|
|
Sylmar's Li'l Rita MLC (Rita)
|
AMCH |
|
|
|
Brandachs Natural Blond ML
Sir -Brandachs No Black Roots ML X Dam -Brandachs Satin v Cedarhurst ML |
|
|
|
|
Brandachs Blondes Hav Morfun ML
|
AMCH |
|
|
|
Brandachs No Black Roots ML
|
CANCH |
|
|
|
Brandachs Satin v Cedarhurst ML
|
|
|
|
|
Loni vom Fuchsenstein
Sir -Stift v Sternberg X Dam -Hanny von Metzenstein |
AMCH |
|
|
|
Stropp vom Fuchsenstein
Sir -Seppel-Rottraut X Dam -Loni vom Fuchsenstein |
GBCH |
|
|
|
Seppel v Knixelheim
|
|
|
|
|
Knixel
|
|
|
|
|
Lotte v Rauhtal
|
|
|
|
|
Manne (LH)
|
|
|
|
|
Schlupp L DTK 5115
Sir -Seppel DTK 4177 X Dam -Flamme |
|
|
|
|
Flamme
|
|
|
|
|
Vigo von Oldenburg
Sir -Kobold von Oldenburg X Dam -Onda von Oldenburg |
|
|
|
|
Alison van de Wijsterhoeve
Sir -Fats van de Wijsterhoeve WW'85 X Dam -Arronette van de Wijsterhoeve |
|
|
|
|
Xiggi van de Wijsterhoeve
Sir -Poko van de Wijsterhoeve WS’81 X Dam -Zelinka van de Wijsterhoeve |
|
|
|
|
Zelinka van de Wijsterhoeve
Sir -Smutje von der Kuckucksweide WS’76 BS’75 KS’76 X Dam -Liesette (Lisette) van de Wijsterhoeve |
|
|
|
|
Erdner
|
|
|
|
|
Hexe v Kissenkamp
|
|
|
|
|
Felsenmerrs Piccolo
Sir -Erdner X Dam -Hexe v Kissenkamp |
|
|
|
|
Lula v Drachenfels
|
|
|
|
|
Ebbo v Drachenfels
Sir -Felsenmerrs Piccolo X Dam -Lula v Drachenfels |
|
|
|
|
Schummel Corona
|
|
|
|
|
Strolch Fass-An
Sir -Groll Fass-An DTK 1010 X Dam -Esther Fass-An |
|
|
|
|
Labori
Sir -Strolch Fass-An X Dam -Traudl |
|
|
|
|
Kathe
|
|
|
|
|
Buschbold
Sir -Bergmann X Dam -Kathe |
DTK CH |
|
|
|
Nuscha Massanei
Sir -Buschbold X Dam -Dina v Fallstein |
|
|
|
|
Waldine v Bergwald
Sir -Labori X Dam -Nuscha Massanei |
|
|
|
|
Myrrha v Bergwald
Sir -Schlupp Bottrop X Dam -Waldine v Bergwald |
|
|
|
|
Ebbo v Bergwald
Sir -Ebbo v Drachenfels X Dam -Myrrha v Bergwald |
|
|
|
|
Nicki v Bergwald
|
|
|
|
|
Liserl v Hubertusheim
|
|
|
|
|
Walda T
Sir -Nicki v Bergwald X Dam -Liserl v Hubertusheim |
|
|
|
|
Lumpi v Bergwald
Sir -Ebbo v Bergwald X Dam -Walda T |
|
|
|
|
Wally (1158)
|
|
|
|
|
Lachs Goldhaar
Sir -Schlupp L DTK 5115 X Dam -Wally (1158) |
|
|
|
|
Jagerbursch v Forstrevier
|
|
|
|
|
Hexe (973)
|
|
|
|
|
Waldfried vd Gelsenburg
Sir -Jagerbursch v Forstrevier X Dam -Hexe (973) |
|
|
|
|
Racker-Bottrop
|
|
|
|
|
Rote Hexe Krehwinkel
|
|
|
|
|
Regina
Sir -Racker-Bottrop X Dam -Rote Hexe Krehwinkel |
|
|
|
|
Regina v Schwarzatal
Sir -Waldfried vd Gelsenburg X Dam -Regina |
|
|
|
|
Gute Goldhaar
Sir -Lachs Goldhaar X Dam -Regina v Schwarzatal |
|
|
|
|
Bandit v Reetzenburg
Sir -Lumpi v Bergwald X Dam -Gute Goldhaar |
|
|
|
|
Wichmann Waldfreund
|
|
|
|
|
Lona v Rauhtal
|
|
|
|
|
Elmar vd Gelsenburg
Sir -Wichmann Waldfreund X Dam -Lona v Rauhtal |
|
|
|
|
Lieserl Konigshei
|
|
|
|
|
Rubin v Bergwald
Sir -Elmar vd Gelsenburg X Dam -Lieserl Konigshei |
DTK CH |
|
|
|
Sola v Teufelsfels
Sir -Rubin v Bergwald X Dam -Walda T |
|
|
|
|
Hussa v Herzogshain
Sir -Bandit v Reetzenburg X Dam -Sola v Teufelsfels |
|
|
|
|
Donat v Teufelsstern
|
|
|
|
|
Ingo vom Felsenhügel
Sir -Vagabund vom Spiegelsberg X Dam -Dodo vom Felsenhügel |
|
|
|
|
Venus von der Goldstrasse
|
|
|
|
|
Flotte von der Goldstrasse
X Dam -Venus von der Goldstrasse |
|
|
|
|
Zoe
|
|
|
|
|
Racker 11564
Sir -Wichmann Waldfreund X Dam -Zoe |
|
|
|
|
Zoe II v Blumenthal
Sir -Schlupp L DTK 5115 X Dam -Zoe |
|
|
|
|
Sepp v Fels
Sir -Racker 11564 X Dam -Zoe II v Blumenthal |
|
|
|
|
Cohn v Thurmchen
|
|
|
|
|
Traudl B
|
|
|
|
|
Lieserl
Sir -Cohn v Thurmchen X Dam -Traudl B |
|
|
|
|
Wacker
Sir -Schlupp Bottrop X Dam -Lieserl |
|
|
|
|
Turida
|
|
|
|
|
Seppel von Mulheim
|
|
|
|
|
Veit DTK 1723
Sir -Monsieur Schneidig DTK 588 X Dam -Humilia |
|
|
|
|
Schön Röschen DTK 1380
Sir -Tempo X Dam -Rothkäppchen DTK 717 |
|
|
|
|
Rother Beelzebub DTK 2736
Sir -Veit DTK 1723 X Dam -Schön Röschen DTK 1380 |
|
|
|
|
Leontine
Sir -Rother Beelzebub DTK 2736 X Dam -Wienchen |
|
|
|
|
De Wett M.
Sir -Rother Beelzebub DTK 2736 X Dam -Leontine |
|
|
|
|
Maeurle L.
Sir -Soliman DTK 82 X Dam -Danze L. |
|
|
|
|
Alta
Sir -Rittmeister X Dam -Maeurle L. |
|
|
|
|
Peperl
Sir -Bergmendl DTK 9 X Dam -Alta |
|
|
|
|
Romeo II DTK 3402
Sir -Romeo DTK 1458 X Dam -Farinella DTK 2251 |
AMCH |
|
|
|
Peperl II
Sir -Romeo II DTK 3402 X Dam -Peperl |
|
|
|
|
Flott M.
Sir -De Wett M. X Dam -Peperl II |
AMCH |
|
|
|
Waldine - Schorndorf
|
|
|
|
|
Zwiebel DTK 1200
Sir -Wotan DTK 93 X Dam -Waldine - Schorndorf |
|
|
|
|
Silva
|
|
|
|
|
Lutz-Erdmannsheim
Sir -Flott-Forst DTK 1261 X Dam -Quitte DTK 1793 |
|
|
|
|
Norwood Madel
Sir -Baldwin X Dam -Tosca |
|
|
|
|
Norwood Thelma
Sir -Flott M. X Dam -Norwood Madel |
|
|
|
|
Fritzi
Sir -Seppel von Mulheim X Dam -Norwood Thelma |
|
|
|
|
Traum
Sir -Turida X Dam -Fritzi |
|
|
|
|
Schlupp v Bergwald
Sir -Wacker X Dam -Walda |
|
|
|
|
Schwalbe v Luisenhof
|
|
|
|
|
Hilde vom Habichtshof
Sir -Schlupp v Bergwald X Dam -Schwalbe v Luisenhof |
|
|
|
|
Onnie v Fels
Sir -Sepp v Fels X Dam -Hilde vom Habichtshof |
|
|
|
|
Ado v Fels
Sir -Flotte von der Goldstrasse X Dam -Onnie v Fels |
|
|
|
|
Astor v Fels
|
DTK CH |
|
|
|
Senta Krehwinkle
|
|
|
|
|
Brakemanns Waldfried
Sir -Astor v Fels X Dam -Senta Krehwinkle |
|
|